Nauka języka niemieckiego

Druga gałąź mojej działalności to nauka języka niemieckiego. Jestem lektorem dyplomowanym języka niemieckiego z ponad dwudziestoletnim stażem. Skuteczna nauka języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania nie jest mi obca (niezależnie od tego, czy to nauka języka niemieckiego dla początkujących, czy dla bardziej zaawansowanych). Mam sprawdzone metody przygotowania do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Mam tytuł egzaminatora maturalnego i znam bardzo dobrze kryteria oceniania na maturze oraz wymogi maturalne, w związku z czym nauka języka niemieckiego u mnie jest bardzo efektywna. Pracuję również z młodzieżą w wieku gimnazjalnym. Na korepetycjach rozwijam zainteresowania językowe klienta lub po prostu służę pomocą i jestem otwarta na wszelkie sugestie w zakresie nauki języka niemieckiego.

Na życzenie dojeżdżam do domu klienta, przez co oszczędzacie Państwo czas, a młodzież szkolna uczy się komfortowo w domowych warunkach, bez konieczności ponownego wychodzenia z domu, by pobierać korepetycje. Niemiecki, jak zresztą każdy inny język, łatwiej przyswoić w przyjemnej, domowej atmosferze.

Obsługuję klientów indywidualnych oraz biznesowych. Oferuję zarówno zajęcia jeden na jeden, jak i zajęcia grupowe. Staram się indywidualnie traktować każdego z klientów i stosować przyjazne formy nauczania. Dla każdego klienta przygotowuję osobną strategię nauki języka niemieckiego w oparciu o wywiad językowy. Należę do osób wymagających, ale jednocześnie tworzę na korepetycjach przyjazny klimat. Jestem tradycjonalistką i zadaję prace domowe oraz sprawdzam przerobiony materiał. W ten sposób nauka języka niemieckiego toczyć się będzie szybko i sprawnie, a Państwo osiągną oczekiwane rezultaty.

W procesie nauczania języka wiele zależy od samego ucznia i jego motywacji. Odpowiednie podejście i sumienność to klucze do tego, aby dobrze poznać każdy język, w tym także niemiecki. Korepetycje ze mną pozwolą usystematyzować Państwa wiedzę o języku i ją utrwalić lub nabyć. Pomogą także rozwinąć umiejętność posługiwania się nim w każdej sytuacji. Poprawa samodyscypliny i pomoc w utrzymaniu motywacji do nauki to kolejne zalety jakie przyniosą Państwu moje korepetycje. Język niemiecki sprawia zarazem wielu osobom problemy w nauce ze względu na swą specyfikę. Moja praca polega zatem nie tylko na pomocy w lepszym zrozumieniu i poznaniu języka, ale także przezwyciężeniu barier, na które uczeń może natrafić w czasie nauki – choćby tych wynikających z różnic kulturowych.

Zachęcam Państwa do kontaktu, jeśli interesują Państwa m.in.:

– korepetycje: niemiecki dla początkujących

– korepetycje: niemiecki dla zaawansowanych

– korepetycje: niemiecki indywidualnie lub grupowo

– korepetycje: j. niemiecki dla maturzystów

– korepetycje: j. niemiecki dla klientów biznesowych

– korepetycje: j. niemiecki dla zainteresowanych poszerzaniem swych umiejętności